Veterinární ordinace Blackvet neboli "U Blacka"

22.12.2018 -1.1.2019 bude v ordinaci dovolená

Vážení klienti, 

ordinujeme Po-Pá 14-18h  

pohotovost po předchozí dohodě pouze pro stálé klienty ordinace

 

 

Z důvodu zneužívání telefonní linky o vikendech a mimo ordinační dobu lidmi, kteří ke mně nechodí, jsem zrušila pohotovost. Nezvedám telefon po 18hod.-stálí klienti pište hned stručnou SMS a obratem se ozvu(jestli ne, tak nejsem u telefonu a jestli jste supr akutni, musíte do Pardubic) Tenhle postup platí  taky po celý víkend- pro své klienty jsem k dispozici, ostatní musí jinam.V době, kdy spím, mám tichý profil(při rozléčených akuťákoch po operaci jsem na tel. nonstop) Hodně klientů mám v telefonu dle jména, ale nestanou se tam všichni,tak prosím, pište sms, hlaste se v ordinaci ti, co neumíte psát sms. Děkuji. 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

                    

Operace dle dohody .

O víkendu pouze: pohotovost, mnou objednané kontroly a operace

V době pohotovosti na tel.(kromě ordinačních hodin) poskytuji konzultace pouze mým rozléčeným pacientům.

Toto telefonní číslo volejte, když potřebujete ošetřit pacienta.

V případě, že máte např. týden zvracejícího psa a nechcete ošetření-NEVOLEJTE,

po telefonu léčit nejde.

 

Výjimka pro majitele u mne rozléčených pacientů, kardiaků a epileptiků v mé péči, včetně všech zvířat po operaci-  konzultujte každou změnu  stavu k horšímu, pište SMS klidně i po 22h.

Když došlo k nežádoucímu nakrytí Vaší feny, není nutno volat pohotovost. Řešením je kastrace nebo injekce Alizinu a to klidně pár dní počká-přečtěte si návod http://www.virbac.cz/alizin.html

V případě, že se blíží termín porodu Vašeho zvířete a Vy máte obavy, stavte se týden před předpokládaným termínem porodu v ordinaci a dohodneme se, za jakých podmínek budu na telefonu non-stop(aktualne-dokud nevyřeším situaci se sousedy,kteří mne nenechají vyspat,tuhle službu neposkytuji).

Prosím, nevolejte před 10h ráno. ( spím a mám vypnutý zvuk na tel. smiley)

E-mailové konzultace- poskytuji pouze mým rozléčeným klientům. Na maily a SMS typu: kolik to stojí nebo zavolejte mi, nemám kredit a podobně, neodepisuji, musíte si zavolat v ord.hodinách. Děkuji za pochopení.

Nedělám výjezdy po domech, neléčím hosp.zvířata (jelikož bych je jako vegetarián nedokázala poslat na jatka),neléčím ptáky ani plazy, jelikož se to za nás na škole neučilo a semináře nestačí, nehledě na to, že jsem přesvědčena, že aby doktor někoho léčil dobře, musí to být jeho koníčkem a musí být do toho "zažraný", jedna knížka a seminář nestačí ,-) Takže jsem sebekritická a nemontuji se do něčeho, čemu nerozumím :)

 

 

Když se nedovoláte na pohotovost ke mně, nejbližší 3  nonstop kliniky jsou v Pardubicích- u nemocnice na Štrossovce,  Na Dukle, ve Svítkově.

TOPlist